DŽAKARTA - U direktnom sudaru kombija i autobusa u centralnim dijelovima Indonezije, danas je poginulo 18 osoba, saopštila je policija.
Nesreća se dogodila u provinciji Istočna Java kada je vozač kombija pokušao da pretekne drugo vozilo i potom se sudario s autobusom koji je dolazio iz suprotnog smjera.
U nesreći je pet osoba povređeno, prenijela je agencija AP.
Loša bezbednost na drumovima glavni je uzrok mnogih saobraćajnih nesreća u Indoneziji.