Svijet

UMRLA OD VRUĆINE: Djevojčicu (5) zaboravili u kolima

UMRLA OD VRUĆINE: Djevojčicu (5) zaboravili u kolima
UMRLA OD VRUĆINE: Djevojčicu (5) zaboravili u kolima
Telegraf.rs

Djevojčica (5) iz Saudijske Arabija umrla je nakon što je skoro 12 sati koje provela u vrelom autu svog ujaka, jer su je rođaci “zaboravili” unutra.

Ona je doneta bez znakova života u bolnicu, u gradu Arar na severu zemlje, a ljekari su samo mogli da konstatuju da je umrla od toplotnog udara.

Ujak je rekao policiji da je pronašao djevojčicu kako spava u autu, međutim niko nije znao kako se ona našla u vozilu.

Nije rijetkost da djecu roditelji u ovoj zemlji zaboravljaju u automobilima u kojim tokom leta dostiže i više od pedeset stepeni.

Najčitanije