BRISEL- Komesar za proširenje Oliver Varhelji dobio je i drugi negativan test na kovid-19 i izašao iz karantina u kome se nalazi od povratka iz posjete Zapadnom Balkanu.
"Nisam više u samoizolaciji i nastavljam svoje aktivnosti poštujući zdravstvena upustva. Ostanite bezbedni", poručio je Varhelji sa svog Twitter naloga.
Oliver Varhelji je u samoizolaciju ušao nakon informacija da je član njegovog tima sa kojim je putovao u posjetu Zapadnom Balkanu bio pozitivan na testiranju na korona virus.