Fudbal

Admir Adžem: Pohvale igračima, mogla bi ovo biti zanimljiva sezona

Admir Adžem: Pohvale igračima, mogla bi ovo biti zanimljiva sezona
Foto: FK Željezničar | Admir Adžem: Pohvale igračima, mogla bi ovo biti zanimljiva sezona

Fudbaleri Željezničara sinoć su u prvom meču remizirali sa Koperom rezultatom 1:1.

Šef stručnog štaba "plavih" Admir Adžem bio je zadovoljan igrom svog tima nakon meča na "Grbavici".

"Prije nego što se osvrnem na utakmicu, želio bih pohvaliti ambijent u kojem smo igrali. Svaki čovjek koji je bio na stadionu je otišao prepun emocija, kao i mi sami na terenu. Volio bih da igramo više ovakvih utakmica, to sam rekao i igračima prije same utakmice. Ako želimo igrati ovakve utakmice, moramo proći Koper. Igrali smo protiv dobrog protivnika i ekipe koja je mnogo duže zajedno od nas. Njihov trener je mnogo duže sa njima nego što sam ja, nekih pola godine duže", rekao je Adžem.

On vjeruje u dobar rezultat u revanšu.

"Sigurno je imao lakši posao, ali se moglo vidjeti da smo u svim segmentima igre mi bili bolji tim. Imali smo samo manje sreće, što nam daje optimizam da, ako Bog da, taj faktor sreće se okrene na našu stranu i da možemo ostvariti pobjedu u Kopru, naravno uz ponavljanje ovog pristupa, borbe, taktičke discipline, a u nekim momentima je bilo i fanatizma. Pohvala svim igračima za to što rastu iz treninga u trening, iz utakmice u utakmicu. Želimo se i još pojačati, naša vrijedna uprava radi na tome. Mogla bi ovo biti zanimljiva sezona", kazao je Adžem.

Najčitanije