Fudbaleri Željezničara će u okviru prve utakmice četvrtfinala finala Kupa Bosne i Hercegovine gostovati Kruševu.
Utakmicu protiv niželigaša je najavio pomoćni trener "plavih", Admir Derviši.
"Nismo imali puno vremena za odmor. Znate sami da smo igrali derbi utakmicu. Mi smo tu utakmicu već analizirali. Normalno, bilo je i loših i dobri stvari. Već sutra nas očekuje Kup utakmica. Ekipa Kruševo sigurno ih nećemo podcijeniti. Ima tu par dobrih pojedinaca koji su igrali WWin ligu BiH. Danas ćemo i njih analizirati. Mi jesmo favoriti. Postavićemo se od prve minute da pobijedimo. Nećemo nikoga podcijeniti. Raduje nas što igramo na dobrom terenu. Hoćemo da pokažemo svoj kvalitet i da smo dobra ekipa", kazao je Derviši.
Utakmica se igra u utorak s početkom od 13 sati.