Bajern u finišu do remija u Salcburgu, Liverpul savladao Inter

​Fudbaleri Salcburga odigrali su nerješeno protiv Bajern Minhena u njihovom prvom susretu osmine finala Lige šampiona.

Domaćini su poveli u 21. minuti golom Adamua, koji je samo devet minuta ranije morao da odmijeni povrijeđenog Okafora.

Svi su mislili da će doći do senzacije i pobjede Salcburga, ali je Bajern na samom kraju meča uspio doći do izjednačenja.

Igrao se 90. Minut a strijelac meča bio je Koman za konačnih 1:1.

Liverpul bolji od Intera

Fudbaleri Liverpula savladali su Inter u gostima rezultatom 2:0.

Utakmica je bila veoma dinamična i burna, bilo je šansi na obje strane, čak je Inter imao inicijativu u drugom poluvremenu.

Ipak, Inter nije iskoristio prilike i uslijedila je kazna.

Igrao se 76. minut a mrežu Handanovića pogodio je Firminjo.

Nakon tog gola, pukla je igra Intera, što su igrači Liverpula iskoristili povisivši rezultat na 2:0.

Igrao se 83. minut a strijelac je bio Salah.