Bajern ubjedljiv protiv Salcburga

Bajern Minhen je u meču osmine finala Lige šampiona protiv Salcburga ubjedljivo pobijedio rezultatom 7:1 i obezbijedio prolaz dalje.

Golove za Bajern dali su Robert Levandovski (3), Serđ Gnabry (1), Tomas Miler (2) i Liroj Sane (1).

Robert Levandovski uspio je postići het-trik u prvom poluvremenu u razmaku od 10 minuta.

Za Salcburg je u 70. minuti go postigao Mauric Kjergard.

Bajern je kroz čitav meč dominirao na terenu i tako već u prvom poluvremenu rješio pobjednika utakmice, a samim tim i obezbijedio prolazak dalje. Ukupan rezultat bio je 8:2 za Bajern iz Minhena.

Osim Bajerna, u drugom meču osmine finala Inter je u gostima savladao Liverpul sa 1:0.

Inter je uspio pobijediti Liverpul, iako su skoro 30 minuta igrali sa igračem manje, ali je to bilo nedovoljno za prolazak dalje, jer je Liverpul u prvoj utakmici pobijedio rezultatom 2:0.

Go za Inter postigao je Lautaro Martinez.