Borac iskoristio "kiks" Sloge

Ekipa Borca upisala je sigurnu pobjedu u meču 4. kola Prve lige Republike Srpske protiv Rudara iz Prijedora, a konačni rezultat glasio je 3:0.

Klub iz Banjaluke imao je priliku u 27. minutu da dođe u prednost, no Hamzabegović brani penal Šikanjiću, ali samo sedam minuta nakon toga, Radulović pogađa za 1:0.

Borac je bio bolji protivnik, pa u 58. minutu Jakupović postiže gol za 2:0, da bi isti igrač u 69. minutu postavio konačnih 3:0.

Slavija je kao gost bila bolja od Sutjeske u Foči, dok je do ovog kola prvoplasirana Sloga remizirala kao gost kod Željezničara.

Sloboda je sa 2:1 porazila Drinu u gostima, baš kao i Modriča Alfa koja je sa 4:2 bila bolja od Kozare.

Meč između Tekstilca i Podrinja završen je bez pobjednika (0:0).

Nakon prva četiri kola, Sloga i Borac se nalaze na prvom mjestu sa po deset bodova, dok Slavija na drugom mjestu ima devet bodova.