Borac pobijedio Željezničar i napravio veliki korak ka tituli

SARAJEVO - Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su na "Grbavici" ekipu Željezničara rezultatom 2:1, te su tako stigli na korak do titule prvaka.

Fudbaleri banjalučkog Borca napravili su veliki korak ka tituli šampiona BiH jer dva kola prije kraja M:tel Premijer lige BiH imaju četiri boda više od drugoplasiranog Sarajeva, koji je odigrao 0:0 kod Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Golove za "crveno-plave" postigli su Zakarić u 67. i Meleg u 73. minuti, dok su domaći ublažili poraz golom Bekrića iz slobodnog udarca u 92. minuti.

Rezultati 31. kola: Zrinjski – Krupa 3:1, Željezničar – Borac 1:2, Tuzla siti – Velež 1:1, Sloboda – Široki Brijeg 1:1, Mladost – Sarajevo 0:0, Radnik – Olimpik 1:0.