Borac preokretom slavio u Zenici

Fudbaleri banjalučkog Borca šokirali su Čelik slaviši danas u Zenici u 18. kolu BH Telecom Premijer lige 2:1.

Domaći tim je vodio od 43. minuta kada je Ajdin Mahmutović matirao golmana "crveno-plavih" Mladena Lučića. I prije i poslije primljenog gola ekipa Branislava Krunića je opasno prijetila domaćem timu, a nagrada je stigla u 84. minutu kada je rezervista Demir Jakupović poravnao na 1:1.  Nova tri boda gostima i preokret obezbijedio je Srđan Vujajklija u sudijskoj nadoknadi vremena. Ovo je deveta pobjeda Borca ove sezone kojom je prekinuo seriju od dva uzastopna remija, a Banjalučani su treći na tabeli.