Borac remizirao protiv Tuzla sitija

Fudbaleri Borca odigrali su 1:1 protiv Tuzla sitija utakmicu u okviru odgođenog trećeg kola Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Banjaluci.

U prvom dijelu igre nije bilo golova, a već na otvaranju drugog dijela Tuzla siti je došla do prednosti od 1:0 golom Sulejman Krpića u 47. minuti. Mehanović je pogodio stativu, a Krpić odbijenu loptu poslao iza leđa Pavlovića.

Borac je izjednačio rezultat na 1:1 u 56. minuti golom Stojana Vranješa iz jedanaesterca. Lukić je oboren u kaznenom prostoru, sudija je pokazao na bijelu tačku, a siguran izvođač bio je kapiten Vranješ.

Borac je ovim remijem došao do pete pozicije na tabeli sa 19 osvojenih bodova, a u narednom kolu gostovaće upravo današnjem protivnikom ekipi Tuzla siti u okviru redovnog 14. kola Premijer lige BIH, a meč je na programu u nedjelju.