Borcu drama na "Mlakvama"

Fudbaleri Borca savladali su danas Posušja u Novom Gradu sa 2:1 u prvoj utakmici 14. kola M:tel Premijer lige BiH.

Za razliku od prvog poluvremena, tokom drugih 45 minuta na stadionu "Mlakve" je viđeno mnogo zanimljivija igra dva tima.

Posušje je u 49. minutu uzdrmalo prečku gola Borca a "crveno-plavi"su nakon toga uzvratili nekoliko prilika a 65. minutu se čak i zatresla mreža gostiju. Ipak, gol Miloša Kukića nije priznat jer je dosuđena ofsajd pozicija.

Imao je Borac još nekoliko šansi da povede a kazna je stigla u 90. minutu kada je Gabrijel Boban postigao gol.

Igralo se pet minuta sudijske nadoknade ali izabranici Vinka Marinovića su već u drugom minutu preko Nedjeljka Pišečevića uspjeli da izjednače da bi potom tri boda obezbjedio Goran Zakarić iz penala.