Božo Musa produžio je ugovor sa svojim matičnim klubom Širokim Brijegom i na "Pecari" ostaje do ljeta 2026. godine.
Iskusni defanzivac tako će i sljedeće sezone biti važna karika za održavanje stabilnosti i sigurnosti u zadnjoj liniji plavo-bijelih. Iako je prošao sve uzrasne kategorije u klubu sa "Pecare", za seniorsku ekipu debitovao je tek prije četiri godine kada je u Široki Brijeg stigao iz poljske Miedz Legnice.
Za Široki je dosad odigrao 87 utakmica te dodao tri pogotka i dvije asistencije.
"Što drugo mogu kazati osim da sam presretan i ponosan što ću i u idućoj sezoni nositi dres najvećega hercegovačkog kluba Širokog Brijega. Ovom prilikom želim zahvaliti i Upravi i stručnom stožeru na čelu sa šefom Deanom Klafurićem što su u meni prepoznali osobu i sportaša koja će im biti produžena ruka u razvoju mladih talenata. Svakim danom maksimalno ću se truditi da im budem primjer kako se treba ponašati i profesionalno odnositi prema poslu koji obavljaju, kako na terenu tako i izvan terena jer znam da se samo uz odricanje i maksimalnu posvećenost može ispuniti vlastiti potencijal, a ja ću učiniti sve da im pomognem na tom putu. Radujem se što ću još jednu sezonu imati priliku igrati pred našim sjajnim navijačima - samo jednom klubu odani", kazao je nakon potpisa novoga ugovora Božo Musa.