Brazilski fudbaler Gabrijel produžio je ugovor sa Arsenalom. Na sajtu Arsenala se ne navodi na koliko godina je potpisan ugovor, a stari je važio do 30. juna 2027.
"Došao sam u klub kao mlad igrač i posle gotovo pet godina sam veoma srećan što sam mnogo sam mnogo toga naučio. Ponosan sam na sebe, ovo je nevjerovatno putovanje i veoma sam srećan što ga nastavljam. Nadam se da ću osvojiti neke trofeje sa ovim klubom, jer volim ovaj klub, a i moja porodica ga voli", rekao je Gabrijel.
Gabrijel je u sezoni 2024/25 upisao je 42 utakmice za Arsenal.