Fudbaleri Sarajeva u nedjelju gostuju u Gabeli gdje protiv GOŠK-a igraju meč 14. kola WWin lige Bosne i Hercegovine.
Pred nedjeljni meč protiv GOŠK-a svoja očekivanja je iznio prvotimac Sarajeva Vladan Bubanja.
"Iza nas je reprezentativna pauza koju smo iskoristili da se dobro odmorimo i da se što bolje pripremimo za ostatak prvog dijela sezone. Pred nama su teške utakmice. U nedjelju gostujemo ekipi GOŠK-a koja je osvojila svega četiri boda, ali ne smije nas to zavarati. Moramo u utakmicu ući s velikom željom", rekao je između ostalog Bubanja.