Fudbaleri Željezničara će u okviru 25. kola WWIN Lige BiH dočekati GOŠK.
Meč koji se igra danas na stadionu „Grbavica“ najavio je šef struke „plavih“, Denis Ćorić.
„Jedna teška sedmica iza nas. Naravno, nastavili smo dobro raditi i zadovoljni smo stanjem što se tiče same ekipe. Ove dvije, tri utakmice koje su iza nas, analizirali smo ih i sigurno da smo izvukli i loše i dobre strane. Što se tiče utakmice protiv GOŠK-a, ekipa koja dolazi rasterećena, ekipa koja je u mnogim utakmicama pokazala dosta kvaliteta. Ima tu mladih, potentnih igrača i u nekim utakmicama su zaslužili puno više“, kazao je Ćorić.
Ističe da je cilj njegove ekipe jasan.
„Mi igramo na Grbavici i želimo tri boda i sve ćemo učiniti da dođemo do ta tri boda. Isto tako, ovom prilikom bih pozvao publiku da dođe u što većem broju, očekuje na nas jedno lijepo vrijeme, da podrže ove momke. Također, znamo isto da je danas utakmica i humanitarnog karaktera, jer jedan dio novca od ulaznica ide za dvoje djece, kojima ja od srca i u ime cijelog kluba, želim da što prije ozdrave i da im Bog dragi dadne snage za sve dalje“, dodao je Ćorić.
Utakmica se igra u subotu s početkom od 17:00 sati.