Fudbal

Denis Ćorić nakon Posušja: Izgubili smo dva boda

Denis Ćorić nakon Posušja: Izgubili smo dva boda
Foto: FK Željezničar | Denis Ćorić nakon Posušja: Izgubili smo dva boda

Fudbaleri Željezničar remiziraali su juče na Mokrom Docu sa Posušjem.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a svoj komentar meča dao je šef struke "plavih", Denis Ćorić.

"Mogu slobodno reći da smo izgubili dva boda. Imali smo četiri-pet stopostotnih šansi, a na kraju smo mogli ostati bez ičega. Ipak, ne mogu zamjeriti momcima, jer smo imali mnogo problema. Radovac, zbog bolova u leđima, nije mogao putovati sa nama, već je išao sa automobilom. Dobio je injekciju kako bi danas odigrao utakmicu. Ipak, ekipa je pokazala karakter. Možemo žaliti za dva boda, ali idemo dalje. Nadam se da će se povrijeđeni uskoro vratiti u roster", kazao je Ćorić.

Najčitanije