Fudbaleri Željezničara će večeras u okviru 5. kola WWin lige BiH dočekati Slogu.
Utakmicu na Grbavici je najavio šef struke „plavih“, Denis Ćorić.
„Što se tiče same ekipe Sloge, sav respekt. Znamo da nisu puno mijenjali. U svojim redovima imaju dosta iskusnih igrača i jedan kontinuitet, trener je tu više od godinu i po, ima preko 500 utakmica vođenja u Premijer ligi. Par puta sam naglasio da gledam samo kakva će moja ekipa biti. Prvi put otkako sam u Željezničaru, sve igrače imam na raspolaganju. Slatke brige. Dobra atmosfera, dobra energija. Nadam se da ćemo odigrati jednu dobru utakmicu. Vidjet ćemo kako će sve završiti“, kazao je Ćorić.
Utakmica se igra sa početkom od 18.45 sati.