Na zatvaranju jesenje sezone fudbaleri Dinama u meču 18. kola Hrvatske nogometne lige svladali su danas Varaždin rezultatom 3:2.
Dinamo je tako prekinuo niz od pet prvenstvenih utakmica bez pobjeda.
Zadnji put su slavili 1. decembra u gostima kod Šibenika sa 4:0, a prethodnu maksimirsku pobjedu upisali su 28. septembra u ligaškom ogledu protiv Lokomotive sa 5:1 na otvaranju novoga mandata trenera Nenada Bjelice.
Ovaj je nedjeljni dvoboj odigran u tužnom ambijentu i počeo je minutom šutnje u spomen na žrtvu tragedije u Osnovnoj školi u Prečkom. U znak pijeteta utakmica je odigrana bez prisustva gledalaca.