Dinamovi omladinci srušili Bajern za četvrtfinale Lige šampiona

Juniori zagrebačkog Dinama danas su u Minhenu gostovali kod Bajerna u osmini finala Omladinske Lige šampiona, a ekipa iz Zagreba slavila je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Dinamo je do vođstva došao u drugom minutu susreta, a strijelac je bio Krizmanić. Mogao je potom Bajern izjednačiti u 20. i 24. minutu susreta, ali je odlično branio golman Modrih.

Do dva gola prednosti juniori Modrih došli su u 28. minutu susreta, a strijelac je bio albanski fudbaler Karica.

Bajern je uspio da smanji u 35. minutu susreta, a strijelac je bio Dajaku. Ekipa iz Minhena izjednačila je u 88. minutu susreta nakon autogola Gvardiola.

Pobjednik je odlučen izvođenjem jedanaesteraca, a slavio je Dinamo nakon osam serija. U prvih pet vidjeli smo po dva promašaja na obje strane. Dinamo je jedanaesterce riješio u svoju korist rezultatom 6:5.

Modri će u četvrtfinalu igrati protiv lisabonske Benfike.