Mladi napadač Eldar Mehmedović napustio je redove Fudbalskog kluba Sarajevo.
Dosadašnji ofanzivac sa "Koševa" zvanično je potpisao ugovor sa Fudbalskim klubom Spartak iz Subotice, čime će svoju karijeru nastaviti u Superligi Srbije.
"FK Sarajevo je postigao dogovor sa Spartakom kojim će zadržati procenat od narednog transfera igrača. Eldaru se zahvaljujemo na profesionalizmu i trudu, te mu želimo mnogo uspjeha i sreće u nastavku karijere", saopšteno je iz Fudbalskog kluba Sarajevo.