Reprezentativac Slovenije i prvotimac fudbalskog kluba Crvena zvezda Timi Maks Elšnik je analizirao meč sedmog kola Lige šampiona.
Crveno – bijeli su sinoć poraženi od PSV 2:3.
"Šteta što nismo uspeli da stignemo do trećeg gola, stvarno mislim da bi stadion "eksplodirao". Na kraju nam je falilo koncentracije i malo sreće. Mogli smo da nadoknadimo sve što smo loše uradili u prvom delu igre, ali na kraju nismo uspeli. Navijači su to definitivno zaslužili, te mi je žao zbog toga. Došli su u velikom broju da nas podrže, i to sve po ovoj zimi. Sve je bilo predodređeno da ovo bude "magično" veče na Marakani, ali nismo uspeli da to i ostvarimo. Moramo da analiziramo, da vidimo šta to nismo dobro radili pri odbrani prekida. Mislim da smo u drugim aspektima bili bar ravnopravni, ako ne i bolji protivnik", rekao je Elšnik.