Fudbal

Feđa Dudić poveo 22 igrača na meč protiv Ki Klaksvika

Feđa Dudić poveo 22 igrača na meč protiv Ki Klaksvika
Foto: FK Radnički | Feđa Dudić poveo poveo 22 igrača na meč protiv Ki Klaksvika

Trener Radničkog Feđa Dudić poveo je na put 22 igrača na koje računa u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije protiv Ki Klaksvika.

Golman fudbalskog kluba Radnički Vladimir Stojković izjavio je danas da se nada dobrom rezultatu protiv Ki Klaksvika u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije.

Fudbaleri Radničkog otputovali su danas na Farska Ostrva na revanš duel protiv Ki Klaksvika. U prvoj utakmici, koja je odigrana prošle nedelje u Kragujevcu, nije bilo golova.

"Svakako da se nadamo uspehu. Oni su organizovana ekipa. Ne bi trebalo ništa da sudimo pre utakmice, idemo tamo da se borimo, da odigramo to drugo poluvreme", rekao je Stojković za RTS.

Revanš meč je na programu sutra od 20.45 časova u Klaksviku.

Najčitanije