Fulam u zadnjim minutama ispustio pobjedu nad Arsenalom

Fulam je ispustio pobjedu protiv londonskog rivala Arsenala, primivši gol u 97. minutu za konačnih 1:1.

Fulam za koji nastupa reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović sada je sve bliže novom ispadanju u Čempionšip.

Arsenal je imao neuporedivo više prilika, dok je Fulam iz jedinog šuta u okvir gola postigao pogodak.

U prvom poluvremenu viđen je gol Danija Sebaljosa za domaćina, ali je poništen zbog ofsajda.

Fulam je poveo u 59. minutu sa bijele tačke, kada je siguran izvođač bio DŽoš Maja i od tog trenutka uslijedila je potpuna dominacija "Tobdžija", koji su do boda stigli u sedmom minutu nadoknade, a strijelac je bio Edvard Nketija.

Arsenalu ovaj bod ne znači mnogo jer su predaleko od borbe za izlazak u Evropu, dok je gubitak dva boda duboko u nadoknadi vremena za ekipu Fulama gotovo ravan ispadanju, jer su sada šest bodova daleko od bezbjedne zone.

U okviru 32. kola Premijer lige od 17.00 časova igraju Mančester Junajted - Barnli.

Everton - Totenhem ranije su odigrali 2:2, NJukasl - Vest Hem Junajted 3:2, a Vulverhempton - Šefild Junajted 1:0.

Od 17.00 časova sutra igraju Mančester Junajted - Barnli, a od 21.00 čas Lids Junajted - Liverpul.

Utorak, 20. aprila, od 21.00 čas sastaju se Čelsi - Brajton, a u srijedu, 21. aprila, od 21.15 časova Aston Vila - Mančester Siti.

Lester Siti - Vest Bromvič Albion igraju od 21.00 čas u četvrtak, 22. aprila.

Meč Sautempton - Kristal Palas je odgođen.

Na tabeli vodi Mančester Siti sa 74 boda, Mančester Junajted 63, Lester Siti 56, Vest Hem Junajted 55, Čelsi 54, Liverpul 52, Totenhem 50, Everton 49, Arsenal 46, Lids Junajted 45, Aston Vila 44, Vulverhempton 41, Kristal Palas 38, Sautempton 36, NJukasl Junajted 35, Barnli i Brajton po 33, Fulam 27, Vest Bromvič Albion 24, Šefild Junajted 14 bodova.