Futsal reprezentacija BiH remizirala sa Turskom

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je u Poreču rezultatom 4:4 sa Turskom, u susretu trećeg kola turnira „Futsal Week“.

Miloš Radujković je u 7. minuti donio je prednost bh. selekciji, a Ramazan Bildirici u 15. minuti pogađa za 1:1 i konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugi period igre bolje otvaraju Turci i pogotcima Mucahida Cejlana u 21. i Bildiricija u 23. odlaze na dva gola prednosti.

Bilal Jelić u 33. minuti postiže drugi gol za izabranike Gorana Melhera, a kapiten Marijo Aladžić u 38. i 40. donosi preokret bh. timu. Ipak, u posljednjoj minuti utakmice i Turska postiže gol za konačnih 4:4, a strijelac je po treći put bio Bildirici.

Za Bosnu i Hercegovinu su nastupili: Dino Čizmić, Amer Delić, Marijo Aladžić, Bilal Jelić, Srđan Ćatić, Amar Šišić, Josip Bošković, Muanis Duvnjak, Faruk Brkanić, Marin Sesar, David Barbarić, Amer Džindić i Miloš Radujković.