Goleada Čukaričkog u Jerevanu za 2. kolo kvalifikacija za LE

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se večeras u drugo u kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su u Jerevanu pobijedili domaći Banants 5:0 (2:0), ukupnim rezultatom 8:0.

Poslije ubjedljivih 3:0 u Beogradu izabranici Aleksandra Veselinovića i u revanšu su odigrali na visokom nivou, a mrežu rivala načeli su u 3. minutu, kada je strijelac bio Luka Stojanović.

Poslije nešto više od pola sata igre Čukarički je imao prednost od 2:0, a gol je postigao Slobodan Tedić.

Na 3:0 povećao je Luka Luković u 49. minutu, dok je četvrti gol za Čukarički postigao Veljko Birmančević u 71. minutu.

Četiri minuta kasnije jedanesterac za "Brđanje" iskoristio je Stojanović, za svoj drugi pogodak i konačan rezultat na meču.

Naredni rival Čukaričckom biće vjerovatno norveški Molde koji je u prvom duelu deklasirao Rejkavik 7:1, a revaš između te dve ekipe igra se u četvrtak.