Golom Tavambe Partizan uzeo tri boda u Subotici

Ekipa Partizana pobijedila je u gostima Spartak iz Subotice sa 1:0 u trećem kolu Superlige Srbije.

U veoma izjednačenom meču, igrači Partizana su ipak zasluženo slavili, s obzirom da su bili bolji u odlučujućim trenucima.

Izabranici Miroslava Đukića iskoristili su prvu nepažnju odbrane kluba iz Subotice da postignu pogodak.

Jevtović je odlično reagovao na sredini terena poslavši loptu prema Tavambi, koji je odjednom izašao sam ispred Ostojića. I stilu velikih igrača, Tavamba je samo poslao loptu pored golmana Spartaka i tako donio prednost Partizanu.

Do kraja poluvremena crno-bijeli su imali dvije sjajne šanse, ali je prvo Đurđević slabo reagovao, a potom i Sejduba Suma, pa je ostalo 1:0.

U nastavku utakmice šampion Srbije je samo držao tempo i na kraju zasluženo slavio. Drugo poluvrijeme bilo je poprilično nezanimljivo, do pred kraj kada je Partizan imao priliku da možda postigne još neki gol.