Utakmicom na "Grbavici" kompletirano je 21. kolo WWin lige Bosne i Hercegovine.
Pobjede u ovom kolu su ostvarili Sloga, Zrinjski i Široki Brijeg, dok su tri meča završena bez pobjednika. Kada je riječ o posjećenosti, najviše navijača pratilo je derbi starih rivala na "Grbavici", gdje je prema podacima Nogometnog / Fudbalskog saveza Bossne i Hercegovine bilo 9.300 navijača.
Sloga je na svom terenu savladala Radnik, a na tribinama u Doboju bilo je 420 navijača. Sloboda i GOŠK su u Tuzli odigrali meč bez pobjednika pred svega 500 gledalaca.
Zrinjski je slavio u Konjicu protiv Igmana, a na tribinama je bilo 800 navijača. Drugi najposjećeniji dvoboj bio je susret Veleža i Sarajeva, koji je pratilo 4.000 gledatelja.