Fudbal

Haland: Dosadna sezona

Haland: Dosadna sezona
Foto: Tanjug/AP | Haland: Dosadna sezona

Fudbaler Mančester sitija Erling Haland smatra da tekuća sezone nije zadovoljavajuća za taj klub.

Siti će probati da se domogne makar jednog trofeja, onog u FA kupu, pošto u subotu od 17:30 igra u finalu protiv Kristal Palasa.

"Ova sezona je bila teška. Nije lepo izgubiti toliko utakmica. Dosadno je, nije zabavno. Zato moramo da sezonu završimo dobro i osvojimo trofej. Dobra je navika doći do 'Vemblija', uvijek je važno osvajati trofeje. Imamo finale FA kupa da igramo u užasnoj sezoni", rekao je Haland za "BBC".

Te je i dodao.

"Kada osvojite četiri titule zaredom, a ne osvojite petu, to onda neće biti uspešna sezona. Takve standarde smo postavili. Nismo se dobro snašli u ligi, ali se i dalje nadamo da ćemo se kvalifikovati za Ligu šampiona".

Haland je u Siti došao iz Dortmunda u junu 2022. za 51,2 miliona funti, a njegovi golovi pomogli su da se osvoje dvije Premijer lige, Liga šampiona, FA kup i Superkup Evrope.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije