Navijači gostujuće ekipe Ferencvaroša prave haos na tribinama u Banjaluci u utakmici protiv Borca.
Neredi su počeli kada je Srđan Grahovac donio domaćinima prednost.
Počelo je sa gađanjem istočne tribine razbija predmetima.

Obezbjeđenje koje razdavaja domaće i gostujuće navijače je udvostručeno.

U jednom momentu se i Vico Zeljković spustio na teren da pokuša da smiri situaciju.