Bili smo bolji, poručio je Ibro Rahimić, trener Veleža nakon poraza njegove ekipe od Zrinjskog.
Fudbaleri Zrinjskog večeras, 6. maja, su minimalno (1:0) slavili u prvoj utakmici finala Kupa BiH protiv gradskog rivala Veleža, a jedini pogodak pred njihovim navijačima potpisao je Nemanja Bilbija.
"Bez obzira na poraz pokazali smo da imamo kvalitet. Imali smo izglednije I bolje prilike od Zrinjskog da postignemo gol. Zadovoljan sam jer su igrači pokazali karakter", rekao je Rahimić.
Revanš meč igraće se 13. maja na stadionu "Rođeni".