Sergej Ignatkov (2007.) i Kenan Vrban (2008.), mladi fudbalski reprezentativci Bosne i Hercegovine potpisali su ugovore sa Fudbalskim klubom Sarajevo.
Radi se o dva talentovana igrača, reprezentativca, te igračima koji posjeduju potencijal za najviše domete, istakli su iz „bodro kluba“.
Ignatkov i Vrban sa U17 selekcijom putuju za Antaliju gdje će u prijateljskim utakmicama odmjeriti snage sa odgovarajućom selekcijom Velsa.
„Akademija Fudbalskog kluba Sarajevo osigurala je najbolje uslove za rad s omladincima, a njihov napredak rezultat je, ne samo trenažnog procesa, nego i posvećenosti struke u širem smislu. FK Sarajevo će u narednlm periodu nastaviti sa aktivnostima potpisivanja ugovora najvećih talenata iz sopstvene Akademije“, saopšteno je iz FK Sarajevo.