Inter pregazio Brešu, Mihajloviću samo bod kod kuće

Ako je neka dilema i postojala da Breša može da pomrsi račune Interu u 29. kolu Serije A, ona je "pala u vodu" već poslije uvodnih 20 minuta meča na Đuzepe Meaci - 6:0 (3:0)!

Dvojac Mančester junajteda Ešli Jang i Aleksis Sančez, na pozjamici u Interu, kreirali su prva dva gola za domaći tim u 5. i 20. minutu, a bez sumnje su obilježili i kompletan meč.

Jang je bio strijelac i asistent, Čileanac strijelac i dvostruki asistent, dok su mrežu tresli još Di Amborzio, Galjardini, Eriksen i Kandreva. Sančez je u 5. minutu uposlio Janga za 1:0, da bi 15 minuta kasnije bio precizan sa bijele tačke.

Zatim je Jang u 45. dodao Di Ambroziju za 3:0, da bi Sančez asistirao Galjardiniju u 52. za visokih 4:0. Eriksen je u 68. ušao sa klupe i pogodio za 5:0 u 83. minutu, a već u 88. je stigao i da asistira Kandrevi koji je postavio konačan rezultat.

Siniša Mihajlović i njegova Bolonja su odigrali 1:1 sa Kajarijem kod kuće, iako su na poluvremenu vodili.

Musa Barov je bio strijelac u nadoknadi prvog dijela, ali je Đovani Simeone već u 46. minutu, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.