Interu derbi kola Lige šampiona, Napoli deklasirao Ajaks

Fudbaleri Intera pobijedili su Barselonu 1:0 u trećem kolu grupe C Lige šampiona.

Interu je pripao trijumf u derbiju kola, pa je ovom pobjedom preuzeo drugo mjesto u grupi sa šest bodova, iza Bajerna koji ima devet.

Strijelac jedinog gola bio je Čalhanoglu u finišu prvog poluvremena (45+2).

Barselona je porazom pala na treće mjesto sa tri boda, dok je posljednja i bez bodova Viktorija.

Napoli deklasirao Ajaks

Fudbaleri Napolija deklasirali su Ajaks 6:1 u utakmici trećeg kola grupe A.

Ajaks je čak poveo sa 1:0 u 9. minuti golom Kudusa, ali onda je uslijedila golijada ekipe iz Napulja.

Prvo je za izjednačenje pogodio Raspadori u 18. minuti, da bi dalje podađali Di Lorenco (33. minut), Zjelinjski (45. minut), Raspadori (47. minut), Kvarchelija (63. minut) i Simeone (81. minut)