Fudbal

Ivan Rakitić: Primili smo dva glupa gola

Ivan Rakitić: Primili smo dva glupa gola
Foto: NK Hajduk | Ivan Rakitić: Primili smo dva glupa gola

Možemo biti ponosni kako smo odigrali, riječi su Ivana Rakitića nakon derbija na Maksimiru u kojem je Hajduk odigrao 2:2 s Dinamom.

Bio je to treći ovosezonski ogled ove dvije ekipe i prvi u kojem Hajduk nije izašao kao pobjednik.

"To mi je baš žao. Mislim da smo bili blizu pobjede, od početka smo bili konkretnija momčad i blizu tri boda. Nažalost, primili smo dva glupa gola i teško je kad se moraš vraćat. Pokazali smo snagu, želju, borbu do kraja. Imamo osjećaj kao da smo otišli s dva boda manje, a ne dobili jedan. Ali sve je to pozitivno, odigrali smo zdravu, mušku utakmicu, bilo je svega i svačega, ali možemo biti ponosni kako smo odigrali i neka to bude pozitivan bod za sve ono što dolazi", rekao je Rakitić.

Najčitanije