Fudbaleri Borca večeras igraju utakmicu plej ofa Konferencijske lige protiv Olimpije i žele ispišu nove stranice klupske istorije
Utakmica na "Gradskom stadionu" počinje od 21 čas, a iz Fudbalskog kluba Borac danas su poslali poruku navijačima.
"Neka bude borba neprestana, neka bude što biti ne može. Neka "Gradski" grmi!", poručili su iz Fudbalskog kluba Borac.