Fudbal

Iz Borca poručili: Neka "Gradski" grmi!

Iz Borca poručili: Neka "Gradski" grmi!
Foto: FK Borac | Iz Borca poručili: Neka "Gradski" grmi!

Fudbaleri Borca večeras igraju utakmicu plej ofa Konferencijske lige protiv Olimpije i žele ispišu nove stranice klupske istorije

Utakmica na "Gradskom stadionu" počinje od 21 čas, a iz Fudbalskog kluba Borac danas su poslali poruku navijačima.

"Neka bude borba neprestana, neka bude što biti ne može. Neka "Gradski" grmi!", poručili su iz Fudbalskog kluba Borac.

Najčitanije