Fudbal

Iz Borca se pohvalili: Imaju šest reprezentativaca

Iz Borca se pohvalili: Imaju šest reprezentativaca
Foto: FK BORAC | Iz Borca se pohvalili: Imaju šest reprezentativaca

Fudbaleri Borca sutra u Budimpešti igraju utakmicu plej ofa Lige Evrope protiv Ferencvaroša.

I dok se ekipa Mladena Žižovića priprema za novi evropski izazov iz banjalučkog kluba pohvalili su se zanimljivim podatkom.

Aktuelni šampioni WWin lige Bosne i Hercegovine u svojim redovima trenutno broje čak šest reprezentativaca.      

„Dok se spremamo za prvi dvoboj sa Ferencvarošem na našu adresu stiglo je novo priznanje za odlične rezultate u minulom periodu. Damjan Šiškovski (Sjeverna Makedonija), Marko Vukčević (Crna Gora) i Jurih Karolina (Kurasao) dobili su pozive u svoje reprezentacije za predstojeće utakmice, dok su Enver Kulašin, Savo Šušić i Stefan Marčetić na spisku Vinka Marinovića, selektora U-21 reprezentacije BiH. Naš klub jedan je od rijetkih u regionu koji ima tri seniorska i tri mlada reprezentativca u svojim redovima“, saopšteno je iz FK Borac.

Najčitanije