Izbio loptu u aut i ugasio struju cijelom selu

Utakmica treće norveške lige između Selbaka i Vestfosena na kratko je prekinuta u 85. minutu nakon što je igrač domaćeg tima uništio strujni vod koji je prolazio kraj igrališta.

Gosti su vodili 5:0 i opasno su prijetili da će postići i šesti gol, ali niko Selbaku ne postiže šest golova u gostima pa je domaći  defanzivac odlučio otkloniti opasnost pred svojim golom.

Izbio je loptu i pogodio strujni vod koji se zapalio, a onda je na igralištu i u cijelom selu nestalo struje.

Utakmica je prekinuta, a cijelo mjesto koje je inače predgrađe Fredrikstada ostalo je bez struje nekoliko sati dok električari nisu popravili vod. Utakmica je nastavljena nakon nekoliko minuta.