Jang Bojs razbio protivnika pred dolazak u Beograd

​Fudbaleri Jang Bojsa ostvarili su veoma ubjedljivu pobjedu pred put u Beograd i revanš sa Crvenom Zvezdom.

Jang Bojs, aktuelni šampion Švajcarske, na svom terenu pobijedio je Cirih sa 4:0 (1:0).

Ta ekipa će se sastati sa Zvezdom na "Marakani" u utorak u revanš meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, u utakmici koja se igra poslije 2:2 na stadionu "Švajcarska".

"Bojsi" su do prednosti došli autogolom Brehera, a prednost je duplirao Nsame.

U 69. minutu bilo je 3:0 golom Ngamaleua iz penala, a na konačnih 4:0 povision je Gaudino golom u 77. minutu.

Prvak Švajcarske je apsolutno dominirao u svim statističkim segmentima - imao je 60 odsto posjeda lopte, uputio 22 šuta ka golu protivnika (9 u okvir).

Ovo je bila četvrta prvenstvena pobjeda "Bojsa" u prvenstvu koji su, uz jedan remi, ostali na čelu švajcarskog prvenstva sa jednim bodovm više od drugoplasiranog Bazela.

"Rajko Mitić" će dočekati Jang Bojs u utorak, 27. avgusta, od 21 čas.