Ispali smo na najbolniji način, poručio je Dominik Livaković, golman fudbalske reprezentacije Hrvatske.
"Vatreni" su sinoć ispali nakon penala u četvrtfinalu Lige nacija, a Livaković je dva puta pročitao šut protivničkih igrača, ali nije uspio odbraniti.
"Kao prvo, ponosan sam na cijelu momčad, u prvoj i u drugoj utakmici. Igrali smo protiv jedne od najboljih reprezentacija na svijetu, znali smo da će biti teško u Parizu i tako je i bilo. Nažalost, ispali smo na najbolniji način. Imao sam puno posla i nastojao sam držati koncentraciju, borili smo se, znali smo da će biti jako teško. Jedanaesterci? Žao mi je jedanaesterca, bio sam jako blizu kod prva dva, ali ne znam što reći. Nisam obranio", istakao je Livaković.