Fudbal

Ljubomir Fejsa otišao u penziju sa 23 trofeja

Ljubomir Fejsa otišao u penziju sa 23 trofeja
Foto: FK Partizan | Ljubomir Fejsa otišao u penziju sa 23 trofeja

Ljubomir Fejsa završio je profesionalnu igračku karijeru u kojoj je osvojio 23 trofeja.

Bivši srpski fudbalski reprezentativac Srbije koji je u dresu „orlova“ odigrao 25 utakmica, odlučio se otići u zasluženu igračku penziju u 37 godini.

On je tokom karijere igrao je za Hajduk iz Kule, Partizan, grčki Olimpijakos, Benfiku, Alaves i Al Ahli.

"Teško mi je i dalje da se oprostim od fubdala u igračkom smislu, ali vreme je za to iako stalno odlažem. Nije lako reći zbogom posle skoro 20 i nešto godina igračke karijere. Zahvalio bih se klubovima u kojima sam igrao, predsednicima, trenerima uz koje sam napredovao, učio, terapeutima, doktorima, svim mojim saigračima uz koje je igranje bilo zadovoljstvo", napisao je Fejsa na Instagramu.

Najčitanije