Ljubomir Fejsa završio je profesionalnu igračku karijeru u kojoj je osvojio 23 trofeja.
Bivši srpski fudbalski reprezentativac Srbije koji je u dresu „orlova“ odigrao 25 utakmica, odlučio se otići u zasluženu igračku penziju u 37 godini.
On je tokom karijere igrao je za Hajduk iz Kule, Partizan, grčki Olimpijakos, Benfiku, Alaves i Al Ahli.
"Teško mi je i dalje da se oprostim od fubdala u igračkom smislu, ali vreme je za to iako stalno odlažem. Nije lako reći zbogom posle skoro 20 i nešto godina igračke karijere. Zahvalio bih se klubovima u kojima sam igrao, predsednicima, trenerima uz koje sam napredovao, učio, terapeutima, doktorima, svim mojim saigračima uz koje je igranje bilo zadovoljstvo", napisao je Fejsa na Instagramu.