Luka Jović bio starter, izašao poslije 16 minuta

Srpski reprezentativac je prvi put bio starter u Realu, zajedno sa Karimom Benzemom u napadu, ali je brzo morao da ustupi mjesto štoperu Rafaelu Varanu zbog dva žuta kartona Naća.

Naćo je za samo devet minuta uspio prvo oštro da faulira Seada Kolašinca, a onda i rukom da na gol liniji da spriječi udarac Aleksandra Lakazeta.

Zato je Jović "žrtvovan" i neslavno završio drugi meč u dresu kraljevskog kluba, dok je i Arsenal od 40. minuta ostao sa desetoricom zbog isključenja Sokratisa Papastatopulosa.

Utakmica u SAD završena je pobjedom Real Madrida poslije penala 3:2, nakon što je bilo 2:2 nakon 90 minuta igre.

Arsenal je imao dva gola prednosti preko Lakazeta iz penala i Pjer-Emerika Obamejanga u prvom poluvremenu, ali je Real izjednačio zahvaljujući Geretu Bejlu i Marku Asensiju.