Fudbal

Mario Ivanković: Moramo biti zadovoljni

Mario Ivanković: Moramo biti zadovoljni
Foto: N.N. | Mario Ivanković: Moramo biti zadovoljni.

Fudbaleri Zrinjskog možda i teže od očekivanog upisali su sinoć pobjedu u 22. kolu WWin lige BiH.

U Mostaru su slavili protiv Slobode sa 3:2, a komentar meča dao je šef stručnog štaba domaćeg tima, Mario Ivanković.

"Kada se završi kako treba, moramo biti zadovoljni. Dobar ulazak u utakmicu, ali se onda dešavaju neke stvari koje se ne trebaju desiti. Sabrali smo glave na poluvremenu, došli smo do dva gola. Sasvim zasluženo smo pobijedili", rekao je Ivanković i dodao:

"Čestitam Slobodi, koja je došla da igra otvoren nogomet u Mostaru. Imali smo dosta promjena na polusezoni, ali sa četiri pobjede i jednim remijem moramo biti zadovoljni. Idemo na pauzu, nadamo se da će nam se vratiti neki igrači. Nadam se da ćemo spremni dočekati treći ciklus".

Najčitanije