Milan ubjedljiv, remi Fiorentine i Breše

Fudbaleri Milana poijedili su večeras Leće rezultatom 4:1 u 27. kolu italijanske Serije A, dok su Fiorentina i Breša odigrali 1:1.

Gosti iz Milana poveli su u 26. minutu golom Kastiljeha, da bi deset minuta kasnije nakon VAR pregleda poništen gol domaćih, tačnije Mekarijela.

Leće je uspjelo da stigne do 1:1 u 54. minutu kada je Mankosu bio uspješan iz jedanaesterca, ali slavlje domaćin nije dugo trajalo. Minut kasnije vođstvo Milanu donio je Bonventura, a u listu strijelaca upisali su se i Rebić u 57. minutu i Leao u 72. Bilo je ovo 11. slavlje Milana ove sezone.

Kada je riječ o utakmici u Firenci, Breša je povela u 17. minutu golom Donarume sa “bijele tačke” a konačan rezultat postavio je Pecela u 29. minutu susreta.