Milan uz dosta sreće savladao Đenovu

Fudbaleri Milana savladali su Đenovu sa 2:1 auto-golom u posljednjim trenucima meča 31. kola Serije A.

"Roso-neri" bili su mnogo bolji rival u ovoj utakmici, imali su mnogo prilika, ali su bili neprecizni.

Šanse se redom promašivali Aleksis Selemekers, Simon Kjer, Hakan Čalhanolu i drugi, a na kraju, uz dosta sreće i intervenciju jednog od svojih igrača na gol-liniji, kada je veliku priliku za Đenovu imao Valon Behrami, Milan je sačuvao sva tri boda.

Prvi gol je postigao Ante Rebić u 13. minutu, kada je malo izvan kaznenog prostora šutirao neuhvatljivo za golmana gostiju Matiju Perina.

Matija Destro je poravnao u 37. minutu, ali je Milan do sva tri boda došao u 68. minutu auto-golom Đanluke Skamake poslije kornera, koji je umjesto u polje, poslao loptu u svoj gol, pa je domaći sastav na kraju došao do nova tri boda.

Serija A - 31. kolo:

Krotone - Udineze 1:2 Sampdorija - Verona 3:1 Sasuolo - Fiorentina 3:1 Kaljari - Parma 4:3 Milan - Đenova 2:1