Šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Crvena zvezda Vladan Milojević je iznio utiske nakon trijumfa rezultatom 5:0 nad ekipom Sutjeske.
Zadovoljan je Milojević kako njegov tim izgleda nakon dosadašnjeg dijela priprema, a vidjelo se to i u prvom kontrolnom meču.
"Imali smo fenomenalne uslove za rad, od smeštaja, pa sve do terena koji su bili na sjajnom nivou. To je bio preduslov svega ovoga. Mislim da smo odradili sve što smo zacrtali i da se bez nekih problema, odnosno povreda vraćamo u Beograd. Želeli smo da odigramo dva puta po 45 minuta, bez obzira na to što je bila velika vrućina, protiv dobrog protivnika koji igra evropske kvalifikacije. Zadovoljan sam", rekao je Milojević i dodao:
"Za nas je u ovom trenutku jako bitna fizička sprema igrača, ali i taktički detalji na kojima smo radili. Teške su noge, greške su sastavni deo fudbala, pogotovo u ovoj fazi. Mogu da budem zadovoljan, a veoma mi je bitno što su svi stariji igrači od Ivanića, Krunića, Olanjinke pomogli mladim fudbalerima koje imamo. Imamo raskošne igrače i talente. To su lideri i pravi momci, koji su ponašanjem i radom na terenu doprineli da odradimo ovaj deo priprema na najbolji mogući način".