Fudbal

Milojević: Zaslužena tri boda, idemo dalje

Milojević: Zaslužena tri boda, idemo dalje
Foto: FK Crvena zvezda | Milojević: Zaslužena tri boda, idemo dalje

Šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Vladan Milojević je sumirao utiske nakon trijumfa fudbalera Zvezde u Pančevu.

Crveno bijeli su slavili nad Železničarom rezultatom 1:3.

"Mislim da smo odigrali dobru, kvalitetnu takmičarsku utakmicu, onako kako smo se i pripremali i želeli da je odigramo. Iz utakmice u utakmicu sazrevamo. Od meča sa Jang Bojsom imamo potpuno novu defanzivnu liniju. Dobro je da smo pokazali karakter, da smo se vratili brzo i da nismo odustali od našeg načina igre. Mislim da je zaslužena pobeda, idemo dalje, na greškama ćemo da učimo. Nama su sve utakmice u prvenstvu bitne, igrači se još uigravaju, nema puno vremena u fudbalu. Mislim da smo zasluženo osvojili tri boda, idemo dalje", istakao je Milojević.

Zahvalio se strateg ekipe navijačima na podršci.

"Uvek je lepo igrati u Pančevu. Naši navijači su napravili sjajan ambijent, hvala im. Znači nam uvek kada nas podržavaju, biće teško sigurno, ovo je nova ekipa, imamo dosta mladih igrača iz naše Omladinske škole, to su naša deca i sigurno da im je potrebna podrška navijača", zaključio je Milojević.

Najčitanije