Fudbal

Muhamed Bešić zvanično predstavljen u Spartaku

Muhamed Bešić zvanično predstavljen u Spartaku
Foto: FK Spartak | Muhamed Bešić zvanično predstavljen u Spartaku

Muhamed Bešić zvanično je predstavljen u Fudbalskom klubu Spartaku.

Bivši fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine pojačao je ove zima klub iz Subotice.

“Muhamed Bešić igra na poziciji štopera i zadnjeg veznog. Dolazi nam iz kluba Ferencvaroš iz Mađarske. Ugovor je potpisan na 1,5 godinu, sa opcijom produžetka na još godinu dana. Dobrodošao Muhamede”, saopštili su iz FK Spartak.

Bešić je u svojoj karijeri igrao engleski Premieršip, a u bh. dresu ima 47 nastupa. Od jula 2024. godine je bio slobodan igrač nakon odlaska iz Ferencvaroša. Igra je za Everton, Šefield Junajted, Midlesbro, te mlađe kategorije HSV-a. Subotica je trenutno na 13. mjestu u Superligi Srbije sa 21 bodom.

Najčitanije