Skupština Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona na današnjem zasjedanju za novog predsjednika Izvršnog odbora izabrala je Nebojšu Nikolića iz Zenice.
Nikolić je u prethodnom periodu bio potredsjednik Izvršnog odbora NS ZDK.
Nikolić je bivši predsjednik Gradskog vijeća Grada Zenica te aktuelni ministar pravosuđa i uprave ZDK, a na funkciji predsjednika naslijedio je Murisa Jabandžića iz Tešnja, koji je nedavno izabran za novog predsjednika Nogometnog saveza Federacije Bosne i Hercegovine.
Novi član IO NSZDK, umjesto Jabandžića, postao je Armin Sejmenović iz Tešnja, a novi potpredsjednik IO NSZDK Admir Zilkić.