Nejmar na poluvremenu saznao za smrt Brajanta pa mu posvetio gol

Fudbaleri PSŽ-a sinoć su u gostima sa 2:0 savladali Lil u utakmicu 21. kola francuske Lige 1.

Oba gola za francuskog prvaka postigao je Nejmar.

On i društvo na poluvremenu su saznali tragičnu vijest o smrti američke košarkaške legende Kobija Brajanta.

To je posebno potreslo Nejmara, koji je svoj drugi gol posvetio slavnom Amerikancu tako što je prstima "ispisao" broj 24 koji je bio zaštitni znak Crne mambe.

"To je velika tuga za svijet sporta. Ne samo za ljubitelje košarke, već i za sve ono što je napravio u sportu. Slavlje kod drugog gola priredio sam za njega. Nadam se da će počivati u miru", rekao je Nejmar nakon utakmice, prenosi "Radiosarajevo.ba".